Nejnovější recenze ze sekce Grafické tablety

Wacom Intuos Pen CTH-680S

Wacom Intuos Pen CTH-680S

Přidáno: 27. července 2014

Zakoupeno v Foto.cz

• WACOM je kvalita sama o sobě
  • parádní na práci s perem i jako touchpad
  • lehký – snadno přenositelný
  • snadno ho rozjedete i pod linuxem (u mě Debian) a rozumí si tam i s photoshopem
  • absolutně nic

Měla jsem 14 let starý WACOM, který stále ještě slouží, ale už bylo nutné ho vyměnit, protože 9pin je zastaralý konektor.
Procházení trhem a vyzkoušení několika kousků naživo mě utvrdilo v tom, že sice jiné značky za stejnou cenu nabízejí větší plochu/přítlak/atd, ale v jaké kvalitě... Proto za sebe doporučuji jedině WACOMy.

Wacom Intuos Pro S

Wacom Intuos Pro S

Přidáno: 25. července 2014

• Značka
  • Kvalitní zpracování
  • I když je wacom intuos pro small ten nejmenší z celé řady, myslím si, že je tu pořád poměrně dobrá nabídka pracovní plochy
  • Vhodný i pro začínající grafiky
  • Rychlé zbrušování hrotů (v balení dalších 10 náhradních) - dá se to ale minimalizovat díky ochranné fólii na tablet.
  • Poměrně krátký kabel. (Součástí balení je ale bezdrátový set.)

Tento grafický tablet je můj úplně první.
Pořídila jsem si ho sice pouze k osobnímu používání, ale myslím si, že ho vřele můžu doporučit i pro firemní práci, prezentace, grafiku...
Bála jsem se, že mi nebude stačit aktivní plocha, ale není to tak strašné. Je to pouze o zvyku.
Když to nyní celé porovnám (cena, značka, kvalita zpracování), jsem ráda, že jsem si ho pořídila. Přeci jen, Wacom je Wacom a rovnocenná konkurence se hledá jen těžce.
Takže za mě vřele doporučuji.

Přidáno: 20. července 2014

Zakoupeno v Foto.cz

• Rychlá a bezproblémová instalace (Win7)
  • Skvělá odezva

Je to můj první grafický tablet a jsem s ním plně spokojena.

Ověřený zákazník ALEXA Ověřený zákazník

• funkčnost
  • přítlak pera
  • krásný design
  • zatím nic mám ho 14 dní

Za ty peníze funguje opravdu skvěle... mám zkušenosti z práce s dražšími modely od wacomu a s tímhle nemám zatím žádné problémy. Mám ho krátce takže nevím jak dlouho vydrží hroty atd. Ale práci ve photoshopu si bez toho neumím představit

Přidáno: 23. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• dostatečná velikost, znatelný rozdíl oproti tabletu od Geniusu, funkce,citlivost,.....vše o mnoho lepší

Pro grafické nadšence i profíky jasná volba.

Genius G-Pen F350

Genius G-Pen F350

Přidáno: 23. června 2014

• velikost,softver

Kupoval jsem kvůli peru, které genius samostatně neprodává

Ověřený zákazník ALEXA Ověřený zákazník

Přidáno: 31. května 2014

Zakoupeno v ALEXA

• Splňuje mé očekávání,retušování,kreslení přesné tahy,s myší se nedá srovnat,
  • Corel Painter z CD nejde nainstalovat na XP tak ani nevími jestli je to plná verze nebo trial,kterou jsem si musel stáhnout z netu.

Doporučuji,dobrá cena skvělé využití pro ty co rádi kreslí,tím pak ušetříte na dobrý krelící program.

Přidáno: 25. května 2014

výborný

Přidáno: 24. května 2014

(naposledy upraveno 25. května 2014)

• velmi dobrý pomocník

dobrá cena na to kolik stojí

Přidáno: 10. května 2014

• rychlá instalace ovladačů a bezproblémový chod na Win8
  • perfektní odezva
  • tablet i příslušenství jsou opravdu precizně zabaleny :)
  • zatím jsem na žádná negativa nepřišla

Pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s tímto typem zařízení, je to pro začátek perfektní volba :)

Genius MousePen M508

Genius MousePen M508

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2014

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Tužková myš
  • Nevím.Snad jen,že bych si ještě ráda přikoupila do zásoby jednu samostatnou bezdrátovou myš v případě poruchy stávajíci.A to by bylo pro mne značka ,,IDEÁL "

Pro moje laické použití je to dostačující.Jen bych měla dotaz,zda se dá u vás objednat i samostatná myš z této sady.Nějak se mi to nepodařilo vypátrat,tak jsem si byla nucena objednat znovu celou sadu. Genius používám s Photofiltrem už asi 2 roky a moc mi pomáhá v mé tvorbě.Zvláště si cením tužkovou myš s níž se dají dělat krásně různé detaily,které s obyč. myší nedokáži.Všem kreativcům doporučuji.
Řekla bych,že i cena odpovídá kvalitě.Konkurenci neznám,tak nemohu hodnotit.Zůstávám věrna značce
Genius Mouse Pen M 508.

Přidáno: 24. dubna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• krasna, pouzitelna vec od jedne z nejlepsich firem na tyto produkty

kupoval sem jako darek kamaradce myslim ze vynikajici vec pro grafiky, malire, da se pouzivat i misto mysaka :-)

Wacom Cintiq 22HD

Wacom Cintiq 22HD

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2014

Zakoupeno v AB COM CZECH

• tak by mělo vypadat přirozené uživatelské rozhraní
  • stále vysoká cena pro masivní rozšíření

pro multimediální práci, intuitivní, rychlou a přirozenou obsluhu výkonných softwarů nenahraditelné zařízení

Genius MousePen i608x

• Přesnost
  • Lepší než dražší konkurence
  • Neaktuální dodávaný software
  • Baterka v peru

Jsem prof. grafik a jelikož se mi rozbil tablet, potřeboval jsem rychlou náhradu. Sáhl jsem po levnější variantě s tím, že bude jen na dobu přechodnou, než budu mít zpět svůj starý. Jsem naprosto unešen! Zpočátku jsem tomuto tabletu nedůvěřoval, ale musím říct, že je mnohem, mnohem lepší než můj tablet od Wacomu za X tisíc. Příjemněji se s ním manipuluje, je přesnější, osobitější. Kašlu na opravu Wacomu!

Jediný problém nastal s ioTablet - tablet se mi absolutně nezobrazoval. Stačilo najet na geniusnet.com, stáhnout aktuálnější verzi, přeinstalovat a vše jede jak má. Přítlaky pera jsou naprosto super, taktéž lepší než u Wacomu, kde se mi nikdy nepodařilo nastavit přesně co jsem chtěl a potřeboval.

Nejsem zvyklý na baterky v peru a tudíž je to trochu překážkou, nechci vidět až budu na cestách, baterka nikde a pero se vybije...:-))

Nicméně za mě jednoznačné ANO!

Přidáno: 11. dubna 2014

Zakoupeno v Foto.cz

• Výborně se s ním pracuje, velikost a cena akorát. Citlivost také super. Nastavení je individuální dle mé potřeby.

Při prním zapojení produktu se stáhly ovladače, ale produkt se nenainstaloval. Přiložené instalační CD se mi nerozběhlo ( spíše mou CD mechanikou ), takže jsem musela instalovat z oficiálního webu Wacom. Ta proběhla v pořádku a produkt již šlape. Podpora Wacom je na jedničku.

Ověřený zákazník Alza.cz kubiq

Přidáno: 29. března 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Za málo peněz, hodně muziky.
  • Odezva pera, přítlak i celková plocha tabletu mi dostatečně vyhovují, proto za mne ANO.
  • Software je tak trochu zastaralý a chtělo by to upgrade.
  • Baterie v peru, ale to se dá překousnout.

Krom softwaru, který je až příliž jednoduchý, zastaralý a občas hajpruje, nemám co tomuto produktu vytknout. Veliká pracovní plocha tabletu, výborná odezva a celková práce s ním je na vysoké úrovni. Když pominu baterii v peru, kvůli níž je pero tak trochu neergonomické a malinko těžší, musím konstatovat, že za tyhle peníze neprohloupí ani zkušený grafik.

Wacom Bamboo Pad

Wacom Bamboo Pad

Přidáno: 14. března 2014

(naposledy upraveno 14. března 2014)

• Cena, funguje, jak má.

Za ty peníze doporučuji.

Přidáno: 3. března 2014

• zatím samé klady
  • je to profesionální tablet
  • velikost dostatečná

jako grafik mohu posoudit špičkovou kvalitu tohoto výrobku

Přidáno: 3. března 2014

• přehledný
  • příjemná obsluha
  • schází stojánek na pero

dobrý poměr cena/výkon

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25