Nejnovější recenze ze sekce Grafické tablety

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2016

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Pro mé účely (zpracování fotografií v Adobe Lightroom a Adobe Photoshop) možná až zbytečně velká pracovní plocha, která se nicméně v případě potřeby dá zmenšit mapováním obrazovky na část plochy tabletu. Zároveň mi velikost M umožňuje využít větších tahů štětcem v případě potřeby. Po počáteční neohrabanosti ovládání pomocí tabletu je práce násobně pohodlnější a rychlejší v porovnání s myší. Výbornou vlastností tohoto tabletu jsou uživatelská tlačítka, která lze namapovat různě v závislosti na spuštěné aplikaci.
  • Automatická instalace driveru pod Windows 7/10 neproběhla správně, bylo nutné manuálně stáhnout ovladače z webu Wacomu.
  • Nepodařilo se mi donutit Adobe Photoshop pod Windows 7/10 aby správně fungovaly tlačítka na peru.

Výborně zpracovaný grafický tablet pro intuitivní a precizní zpracování fotografií a pro grafiku. Jako všechny kvalitní tablety s vícestupňovým snímáním přítlaku, umožňuje editovat fotografie a vytvářet grafiku způsobem, který nelze dosáhnout jiným způsobem. Rovněž způsob ovládání je velmi blízký přirozené grafické práci s perem. Slabinou se zdá být ovladač pro Windows 7/10, který bylo nutné stáhnout manuálně z webu Wacomu, protože automatická aktualize nefungovala.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. července 2016

• všechno pro
  • nevím o ničem

skvělé profesionální, jsem velice spokojená, není co vytknout

Přidáno: 18. července 2016

Zakoupeno v NašeObchody.cz

• Krásný vzhled, snadné ovládání.
  • Občas špatně mapuje monitor, ale stačí restartovat pc a zas funguje, jak má :)

Můj první grafický tablet - jsem spokojena :D

Přidáno: 17. července 2016

(naposledy upraveno 17. července 2016)

• Dobrá cena
  • Spolehlivý výrobce
  • Slušná aktivní plocha
  • Úrovně přítlaku
  • Krátký USB kabel
  • Malá plocha kolem aktivní plochy na položení ruky

Mám zkušenosti s Wacom Intuos Pro Medium z práce. Kvůli ceně jsem vybral tento produkt, protože nepotřebuji programovatelná tlačítka, gumu na peru (můžete si naprogramovat jedno ze dvou tlačítek) ani dotykový display.

Oproti zmíněnému vyššímu modelu nemá tak hladký povrch a pero po displayi více "drhne". Také trochu chybí neaktivní plocha kolem, kde si můžete odložit ruku. Pokud máte malý pracovní stůl jako já a tablet na samém kraji, bude vám padat ruka :)

Nejdříve jsem zde psal recenzi o tom, že produkt nemá funkci přítlaku - pak jsem zjistil, že byl jenom chybný dodaný ovladač v balení. Nepodařilo se mi zaktivovat funkci přítlaku a po přeinstalování ovladače (http://www.wacom.com...) vše běží, jak má.

Na jednoduchou práci s PC nebo grafickými programy dostačuje, na složitější požadavky bych sáhl hlouběji do kapsy.

Přidáno: 15. července 2016

Zakoupeno v NašeObchody.cz

• Nejjednodušší model od Wacomu, měl jsem předtím o třídu vyšší, ale odešlo mi pero a tento model funguje úplně skvěle jen musíte mít kreslící progam (s Corelem i Photoshopem CS funguje dobře, Zoner reaguje divně).

Pokud máte nějaký grafický software, pak se vyplatí koupit . Není totiž vybaven softwarem pro kreslení. ale citlivost, přesnost pro běžnou práci je dostatečná.

Přidáno: 7. července 2016

• pěkné pero
  • dobrá pressure sensivity
  • dodaný software
  • barva
  • funguje i s win10
  • kabel je kvalitní
  • ale krátký

Tablet je kvalitně a elegantně provedený s pěknou zelenožlutou barvou v software je zahrnuta konfigurace dvou tlačítek citlivost pera rychlost dvoukliku trojkliku . Je skvělé že pero je lehké a není potřeba baterie , k tabletu jsou dodány tři náhradní hroty .
Velký je cca jako papír A5 . Všem co chtějí začít s kreslením doporučuji .

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2016

Zakoupeno v Megapixel.cz

Naprosto genialni zarizeni - flexibilni a snadne ve sve programovatelnosti.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. června 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vyhovujeme velikost plochy a cena
  • Jednoduchá instalace
  • Přehledná konfigurace
  • Jelikož jsem nikdy tablet nepoužil, rozhodl jsem se definitivně až po zhlédnutí uživatelského videa na Youtube - a poměrně rychle
  • Velmi využiji i přítlak
  • Lehké pero
  • Určitě bych využil viditelnější ohraničující značky na kreslící ploše (jsou šedé na černém a asi jen 4 mm dlouhé). Klidně by tam mohla být nakreslena čára okolo celé plochy výraznější barvou. Pro periferní vidění a snazší umístění pera na plochu obrazokvy

Naprosto stěžejním důvodem pro zakoupení tabletu je, že kreslím vtipy a chci se ve většině vyhnout kreslení tužkou, fixou a následnému skenování. A to mi tablet splňuje. Je ale nezbytné si na něj zvyknout, přecejen je třeba se naučit jiný grif, zvyknout si na jiný poměr kreslící plochy, naučit se správně využívat přítlak a najít správné nastavení. To je ale otázka cviku. Plocha tabletu je pro tento účel dostačující. Dobrý produkt za odpovídající cenu

Wacom Intuos Draw Pen S CTL-490DB

Wacom Intuos Draw Pen S CTL-490DB

Ověřený zákazník Foto.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Foto.cz

• Přesnost
  • Nastavitelná tlačítka
  • Široké možnosti nastavení
  • Nemá gumu na tužce

Po zvažování jsem zvolil menší verzi modelu bez dotyku a s tlačítky a jsem s ním spokojen. V dané cenové kategorii je bez konkurence. Pro úpravy obrázků a psaní poznámek do dokumentů zcela dostačující.

Laura Toplak Laura Toplak

• Náhradní hroty
  • Líbí se mi desing
  • Plynulí
  • Velikost(krásně se mi to vejde na stůl a mám i místo na další věci)
  • Rychle jsem si zvykla
  • Jednoduché ovládání
  • USB (myslim že někomu by takhle krátký kabel nestačil)
  • Aktivní plocha by mohla být větší
  • Pero nemá funkci GUMA.

Určitě bych tenhle produkt doporučila ale spíš pro začátečníky.Rychle si na něj zvyknete a pokud ne, tak tam máte malou hru která vám pomůže si na graf. tablet zvyknout.Tablet hezky vypadá, velikost je skvělá(pero je stejně velký jako tužka jenom trošku tlustší), cena je tak akorát.Lehce se to dá nastavit podle svích potřeb(např. Pravá nebo levá ruka).Mně USB kabel nevadí protože bednu (počítač) mám blízko ale kdybych měla počítač na druhé straně určitě by byl s tím problém.Trošku mi vadí že oproti velikosti celého graf. tabletu je docela malá aktivní plocha ale takoví problém to není.Nejvíc mi asi vadí že na konci pera chybí guma ale zvyknout se na to jdá.Tenhle graf. tablet funguje podle mích představ a nelituji toho že jsem si to koupila.Mám ho rok starý a pořád funguje jako nový.(Používám ho na kreslení ve photoshopu)

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v K24.cz

• Přesný, hodně úrovní tlaku, ovladače umožňují neskutečné možnosti konfigurace a dokonce pro každý program zvlášť.

Nejlepší tablet na trhu. Uvažoval jsem o verzi M (medium), ale S opravdu stačí.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2016

Zakoupeno v K24.cz

• Velká kreslící plocha + wi-fi

Maximální spokojenost

Přidáno: 9. června 2016

(naposledy upraveno 9. června 2016)

Zakoupeno v NašeObchody.cz

• malá velikost (mám primárně pro ovládání PC místo myši a tento rozměr je ideální - nemusím tolik hýbat rukou a nezabírá místo na stole)
  • funguje na Linuxu - stačí zastrčit a nic netřeba konfigurovat (pozor ale na starší verze - Ubuntu 12.04 si s ním neporadil)
  • dolní tlačítko na tužce je takové trochu "zamáčklé". Nevím, zda chyba nebo vlastnost-design tužky. Každopádně jde asi o zvyk

zatím nadšení

Přidáno: 29. května 2016

• Funkčnost
  • Výborná citlivost
  • Kvalitní zpracování
  • Nemá stojánek a gumu.

Za malé peníze, výborný produkt
Kompatibilní s ADOBE
Citlivost je výborná, včetně přítlaku
Drivery i pro Win10

Genius MousePen i608x

Genius MousePen i608x

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2016

Zakoupeno v Alza.cz

za málo peněz dost muziky

Ověřený zákazník Kamenný obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2016

Zakoupeno v Kamenný obchod

• Funguje dobře, pero se dobře drží,
  • kurzor reaguje na polohu pera nad tabletem,
  • reaguje na přítlak.
  • nic mě zatím nenapadá

Grafický tablet WACOM ONE M měl příznivé recenze. Pracuje zcela podle očekávání, tj. s vhodným programem nahradí papír, tužku (štětec) a proces následného skenování/úprav. Používám s programem MyPaint. Jen musíte dávat pozor, abyste při kreslení nestiskli náhodně pračítko na peru - začne se zapínat zoom nebo posun obrázku.

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2016

Zakoupeno v EURONICS

• Kvalita WACOM za nižší cenu
  • Velká aktivní plocha
  • Nemá gumu
  • Nemá tlačítka pro rychlé akce (přiblížení, zpět atp.)
  • Velmi krátký USB kabel (lze nahradit jiným)

Tablet je určen pro rozvojové trhy, odebrali z něj tlačítka a osekané verze grafických aplikací, které dodávají k tabletům řady Intuos. Na druhou stranu dostanete velkou aktivní plochu, která je (velikost M) minimální pro 24" širokoúhlé monitory a výš. Nebo si kupte Intuos M a připlaťte si 3 tisíce navíc.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vše v pořádku funguje jak má
  • Pero nemá funkci guma na konci.
  • Není možnost konfigurace na samotné programy
  • Krátký kábel propojeni z PC

V celku poměr cena a kvalita je v pořádku i na svou malost postačuje k mim potřebám práce v PS.

Můžu v klidu doporučit koupu pro všem keři zvažuji jestli koupit nebo ne.

U mně spokojenost.

Wacom Cintiq 13HD DTK-1300

Wacom Cintiq 13HD DTK-1300

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2016

Zakoupeno v PATRO.cz

• Super zpracování
  • POZOR Touch gesta fungují jen na nových Fotoshopech.
  • Chybí mi jednoduchá korekce jasu. Dělat na něm v noci je o oči.

Genius EasyPen M506

Genius EasyPen M506

Přidáno: 13. dubna 2016

• Levné
  • Tablet nekvalitní
  • Často nefunguje i po několika přeinstalacích ovladače
  • Pero je nekvalitní na úchop a po dlouhém užívání je velice nepohodlný
  • Levný plast, ale při ceně asi ok

Většinou nepíšu recenze, ale z tohoto tabletu jsem již dva roky neustále nasr**á, takže jsem se až dnes rozhodla, že někoho ušetřím podobné nasr**nosti a zbytečného vyhození peněz. Fakt, kupte si raději Wacom a pokud nevěříte, tak si přečtěte i zbytek recenze.

Pořídila jsem si jej kvůli profesi (grafický designer) na doma. V reklamní agentuře, kde pracuji, využívám Wacom Intuous S a je to jako nebe a dudy.

Genius jsem si pořídila kvůli ceně a dobrým (haha) 2 recenzím na heurece a nějakém portálu na nějakou extra práci na doma.

Po zapojení a nainstalování ovladače byl hned zpočátku problém, jelikož tablet třebas 30 minut funguje a pak zničehonic přestane fungovat na dobrých 15 - 30 minut. Takže vždycky musím bezesmyslu čmárat po obrazovce a čekat, kdy se zase rozjede. Kecám, samozřejmě že mi mezitím dojde trpělivost a raději sáhnu po myši.
Tohle, bohužel, řeším neustále už 2. rokem a stále se divím, proč se s tím krámem ještě crcám. Ale to je tak vždy, protože se vždycky najde něco, co se finančně musí řešit dřív.

Tablet jsem zkoušela na Windows 7 i 10, problém to neřešilo. Zkusila jsem si ho tedy vzít do práce na svůj iMac. Taky nic, výsledkem bylo, že jsem byla nasr**á i v práci a nic jsem tam za celý den nestihla pořádně udělat.
Před půl rokem jsem si pořídila iMac domů a zjistila, že tablet stále ne/funguje stejně tak, čili problém není ani v softwarech ani v PC/Mac.

Kdybych před těmi 2 roky věděla, kolik psychické vyčerpanosti mi ten tablet způsobí, jak se nad ním narozčiluji a kolik hodin strávím nad přeinstalováním všemožných ovladačů a updatů, tak jsem se bývala byla praštila přes kapcu rovnou a pořídila si Wacom.

Jediným důvodem, proč nedávám rovnou jen 1* , ale 2* je, že jsem spravedlivá (a blbá) a tudíž musím uznat, že jsem za tak nízkou cenu mohla očekávát, že se bude jednat o takovou levnou a nefunkční šunku.

Tenhle levný tablet bych přirovnala asi nejlépe k moru.
Jak si ho jednou pořídíte, tak se ho nezbavíte a to prostě zdravotně nedáte. Opravdu, kvůli tomu levnýmu a blbě nadesignovanýmu peru mám i na prostředníčku mozol. To jsem nikdy neměla! Fakt, ruce pryč od tohohle krámu a raději si rovnou zainvestujte pro klid v duši i Photoshopu do něčeho pořádnýho a to zvlášť, pokud jej potřebujete pro práci.

Zobrazuji 321 - 340 ze 500 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19...25