Wacom Intuos Pro M

Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 209 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 70 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč98 % • 11 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 18 730 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 2 773 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 642 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 1 593 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 253 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 587 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 52 882 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč94 % • 10 390 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 61 376 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 6 116 recenzíDalší informace

10"
Přenos signálu
bezdrátové

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Vylepšení oproti předchozí verzi - kabel jde zapojit na obě strany (jako levák oceňuji) , tlačítka nejsou potažená gumou, kterou jsem časem nehtem proděravěla, M je super velikost

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Tablet Wacom používám krátce a zatím jsem spokojená.

bez návodu , alespoň krátkého v českém jazyce

Velikost plochy
10"
Přenos signálu
bezdrátové

Profesionální tablet, technologie pera Wacom s intuitivním multidotykovým ovládáním, USB rozhraní, aktivní plocha 224 x 140 mm, rozlišení 5080lpi, 2048 úrovní tlaků a 8 expresních kláves. Grafický tablet Wacom s bezkonkurenční technologií pera a s multidotykovým ovládáním přináší dokonalou přesnost pro vaši grafickou činnost. Pero lze osadit různými druhy dodávaných hrotů, takže si každý uživatel vybere dle své potřeby. 2048 úrovní citlivosti přítlaku pera a rozpoznání náklonu dovoluje přenášet pohyb vaší ruky stejně, jako byste kreslili a psali na opravdový papír. Wacom Intuos Pro M Special Edition nabídne pracovní plochu 224 x 140 mm a velmi vysoké  snímané rozlišení 5080lpi. Zařízení je vybaveno celkem osmi kapacitními ExpressKeys a Touch Ring ovladačem. Tato speciální edice má kromě jiného barevného provedení navíc na peru horní tlačítko a gumu. Součástí balení je i Wacom Wireless Accessory Kit, aby poskytl svobodu pracovat bezdrátově. Užijte si svobodu bez drátu a využijte naplno svůj tvůrční potenciál.

Technické specifikace Wacom Intuos Pro M PTH-651S

Typ produktu

Pen tablet

Pero

Grip Pen

Typ pera tlakově citlivé, bezdrátové, bez baterie

Náklon pera ±60 stupňů

Technologie patentovaná metoda elektromagnetické rezonance

Rozlišení 5.080 lpi

Úrovně přítlaku 2.048 (hrot pera i guma)

Aktivní plocha 224 x 140 mm

Tlačítka tabletu 8 ExpressKeys (nastavitelné pro každou aplikaci)

Multifunkční Touch ring ano, 4 nastavitelné funkce

Hmotnost 990 g

Ovládání dotykem ano

Náhradní hroty 10 hrotů : 5 standardních, 1 flex, 1 stroke a 3 plstěné

Stojánek pera ano

Část pro držení pera bezlatexový silikonová guma

Express View Display ano

Radial Menu ano

Precision Mode ano

Display Toggle ano

Dedikované funkce ano (posun, scroll, zoom a velikost štětce)

Bezdrátový modul v balení ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma89 % • 17 582 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• Ideální velikost
    • Skvělá manipulace a orientace v grafických programech
    • Design 2019 je opravdu pecka
    • Lehoučký

Toto je můj druhý tablet. První bylo pro mě důležité takové to seznamování, takže jsem sáhla po velmi levné variantě a to značka Genius. Netrvalo dlouho a tablet mě jaksi přestal poslouchat, tak jsem hledala lepší náhradu.
    Wacom Intuos Pro M jsem si vybrala z důvodu, že jsem se bála vzít S nebo L. "Emko" je velikostně vážně ideální. Zhruba stejná šířka jako můj notebook, takže i do tašky je sbalím naráz.
    Starší verze byla o něco větší (ano, měla jsem i starší, ale něco se pokazilo a po reklamaci jsem obdržela úplnou novinku z roku 2019, což pro mě bylo opravdu wow), ale nová je krásně tenoučká a i designově mnohem příjemnější.
    Určitě produkt doporučuju, pak už bych asi volila jedině wacom přímo s obrazovkou.
    Tablet jsem pořídila v roce 2017 a 2019 jsem po reklamaci obdržela nový. Nyní je srpen 2020 a stále drží a stále jsem s ním spokojená. (Jen kdyby ty hroty byly funkční do nekonečna :( )

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Tablet Wacom používám krátce a zatím jsem spokojená.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma89 % • 17 582 recenzíDalší informace

bez návodu , alespoň krátkého v českém jazyce

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Super pomocník při tvorbě designu
    • Není český návod a uživatelské prostředí
  • , zakoupeno v PATRO.cz

Nejlepší produkt ve své třídě pro profesionální grafiky a designéry.

• , zakoupeno v gruso.cz

• Mám zatím krátce
    • spoustu funkcí
    • kvalitní zpracování
    • nevím

Profi tablet
    zakoupil jsem na základě referencí
    doporučil bych taktéž nabízet cestovní obal

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• profi tablet od wacom, super

idealni pro profi design, moznost zapojit prez wifi, dobry pomer cena vykon.

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Pro mé účely (zpracování fotografií v Adobe Lightroom a Adobe Photoshop) možná až zbytečně velká pracovní plocha, která se nicméně v případě potřeby dá zmenšit mapováním obrazovky na část plochy tabletu. Zároveň mi velikost M umožňuje využít větších tahů štětcem v případě potřeby. Po počáteční neohrabanosti ovládání pomocí tabletu je práce násobně pohodlnější a rychlejší v porovnání s myší. Výbornou vlastností tohoto tabletu jsou uživatelská tlačítka, která lze namapovat různě v závislosti na spuštěné aplikaci.
    • - Automatická instalace driveru pod Windows 7/10 neproběhla správně, bylo nutné manuálně stáhnout ovladače z webu Wacomu.
    • - Nepodařilo se mi donutit Adobe Photoshop pod Windows 7/10 aby správně fungovaly tlačítka na peru.

Výborně zpracovaný grafický tablet pro intuitivní a precizní zpracování fotografií a pro grafiku. Jako všechny kvalitní tablety s vícestupňovým snímáním přítlaku, umožňuje editovat fotografie a vytvářet grafiku způsobem, který nelze dosáhnout jiným způsobem. Rovněž způsob ovládání je velmi blízký přirozené grafické práci s perem. Slabinou se zdá být ovladač pro Windows 7/10, který bylo nutné stáhnout manuálně z webu Wacomu, protože automatická aktualize nefungovala.

• všechno pro
    • nevím o ničem

skvělé profesionální, jsem velice spokojená, není co vytknout