Recenze Wacom Intuos Pro M

Perfektní pracovní nástroj, který je pro úpravu fotek nedocenitelný. Nesrovnatelný s mým předchozím Genius tabletem!
Pěkný design, příjemně se s ním pracuje, USB čudlík se dá zaparkovat dovnitř tabletu, takže při vyndání z počítače se vám neztratí.
Bohaté možnosti nastavení funkčních tla... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Wacom Intuos Pro M

• spoustu funkcí
  • kvalitní zpracování
  • nevím

Profi tablet
zakoupil jsem na základě referencí
doporučil bych taktéž nabízet cestovní obal

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz

nic

Přidáno: 3. prosince 2016

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• profi tablet od wacom, super

idealni pro profi design, moznost zapojit prez wifi, dobry pomer cena vykon.

Ověřený zákazník Megapixel.cz

Jirka

Přidáno: 15. srpna 2016

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Pro mé účely (zpracování fotografií v Adobe Lightroom a Adobe Photoshop) možná až zbytečně velká pracovní plocha, která se nicméně v případě potřeby dá zmenšit mapováním obrazovky na část plochy tabletu. Zároveň mi velikost M umožňuje využít větších tahů štětcem v případě potřeby. Po počáteční neohrabanosti ovládání pomocí tabletu je práce násobně pohodlnější a rychlejší v porovnání s myší. Výbornou vlastností tohoto tabletu jsou uživatelská tlačítka, která lze namapovat různě v závislosti na spuštěné aplikaci.
  • Automatická instalace driveru pod Windows 7/10 neproběhla správně, bylo nutné manuálně stáhnout ovladače z webu Wacomu.
  • Nepodařilo se mi donutit Adobe Photoshop pod Windows 7/10 aby správně fungovaly tlačítka na peru.

Výborně zpracovaný grafický tablet pro intuitivní a precizní zpracování fotografií a pro grafiku. Jako všechny kvalitní tablety s vícestupňovým snímáním přítlaku, umožňuje editovat fotografie a vytvářet grafiku způsobem, který nelze dosáhnout jiným způsobem. Rovněž způsob ovládání je velmi blízký přirozené grafické práci s perem. Slabinou se zdá být ovladač pro Windows 7/10, který bylo nutné stáhnout manuálně z webu Wacomu, protože automatická aktualize nefungovala.

Ověřený zákazník K24.cz

Ověřený zákazník suntech.cz

Přidáno: 7. října 2015

Zakoupeno v suntech.cz

• vše je perfektní
  • bojím se při kreslení o desku ... zdá se že se škrábe při kreslení.

Wacom je špička na trhu pokud jste opravdu profesionál tohle je jasná volba za ty peníze. Popřípadě si připlatit a koupit už wacom s obrazovkou :).

Ověřený zákazník ALEXA

Jan Krátký

Přidáno: 21. května 2015

Zakoupeno v ALEXA

• kvalitní zpracování
  • řada ovládacích rozhraní, která lze nastavit podle potřeby

Pokud chcete tablet pro práci v grafických editorech, kde není třeba primárně pracovat s textem, nemůžu doporučit nic jiného. Zpracování tabletu je kvalitní, je vhodné pro praváky i leváky. Bezdrátová sada funguje, jak má. V prvních dnech jsem sice zaregistroval problémy se spouštěním všech funkcí při přepínání po startu Win7 a během přepínání mezi uživatelskými účty, ale po několika restartech vše běží bez problémů. Baterii se mi po několika hodinách práce nepodařilo vybít o víc než 5%.

Tlačítka na boku, softwarové radiální menu a další možnosti ovládání dělají s tabletu skvělého pomocníka, pokud rádi používáte klávesové zkratky. Vše lze nastavit a přizpůsobit, řadu funkcí přidělíte 2, 3, 4 i 5 prstům, takže navigace je i s tužkou v ruce při přepínání mezi programy hračka. Jediná věc, ze které jsem zatím rozpačitý, je detekce programu, v němž se právě nacházíte. Tablet vám totiž umožní nastavit si sadu příkazů pro každý program zvlášť, ale stává se mi, že se programové nastavení neobjeví, aniž když je program otevřený a musím ho aktivovat ručně.

Tablet vřele doporučuji.

Ověřený zákazník K24.cz

Přidáno: 3. listopadu 2014

Zakoupeno v K24.cz

nema konkurenci

Přidáno: 27. září 2014

Zakoupeno v Foto.cz

Sice dražší, ale perfektní...

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 23. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• dostatečná velikost, znatelný rozdíl oproti tabletu od Geniusu, funkce,citlivost,.....vše o mnoho lepší

Pro grafické nadšence i profíky jasná volba.

A.pat.e

Přidáno: 11. dubna 2014

Zakoupeno v Foto.cz

• Výborně se s ním pracuje, velikost a cena akorát. Citlivost také super. Nastavení je individuální dle mé potřeby.

Při prním zapojení produktu se stáhly ovladače, ale produkt se nenainstaloval. Přiložené instalační CD se mi nerozběhlo ( spíše mou CD mechanikou ), takže jsem musela instalovat z oficiálního webu Wacom. Ta proběhla v pořádku a produkt již šlape. Podpora Wacom je na jedničku.

Přidáno: 3. března 2014

• zatím samé klady
  • je to profesionální tablet
  • velikost dostatečná

jako grafik mohu posoudit špičkovou kvalitu tohoto výrobku

Ověřený zákazník Alza.cz

JP-Tricky

Přidáno: 13. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Moc příjemný na kresbu a grafiku
  • Délka dosahu bezdrátového připojení
  • Design a funkce
  • Nic zatím

Moc povedený produkt, který splnuje plně mé požadavky.