Recenze Genius MousePen i608x

Dobrý tablet za výhodnou cenu. Nevím, jak si stojí v konkurenci s ostatními, protože je to moje první zkušenost s tímto zařízením, ale pro to, k čemu jej používám - kreslení, úprava fotografií apod. mi plně vyhovuje. Chtěla jsem hlavně pohodlný tablet s přítlakovým perem a velkou pracovní plochou, a... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Genius MousePen i608x

Přidáno: 3. května 2016

Zakoupeno v Alza.cz

za málo peněz dost muziky

Ověřený zákazník EURONICS

perfektní,

Ověřený zákazník EURONICS

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Velikost pracovní plochy.
  • Cena.
  • Při kreslení nutno na pero tlačit.

Koupeno pro děcka na kreslení. Bohužel je to příliš nenadchlo. Při kreslení je nutno na pero tlačit, někdy delší odezva.
S grafickým tabletem však nemáme žádné zkušenosti. Možná, že jsou to normální vlastnosti.

Roman Pešír

Přidáno: 2. února 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Velice intuitivní nástroj pro kreslení v bitmapových programech (Corel Paint Shop Pro Photo X2, Photoshop, program kreslení ve Win.), ale třeba i ve vektorových programech (CorelDRAW X5). S možností plného využití citlivosti pera na tlak při kreslení. Velice se mi líbí i ovládání, Win. perem místo myši. (Bez nutnosti dotýkat se samotné plochy tabletu.) Není problém s instalací, přehledný návod. Program sám nastaví kreslící plochu, která odpovídá ploše monitoru. Je velice hezké využít plochu (slídu), pod kterou je možné vložit, nějakou předlohu a po té kreslit. S trochou praxe se dá i psát, nebo podepisovat. Program umožňuje nejen nastavení tlaku, ale i rychlosti na reakci pera. Výhodou je i nastavení "políček" podél plochy a nastavit libovolné spouštění aplikací pouhým ťuknutí pera v této oblasti
  • Přiložený ovladač je zastaralý a není plně funkční s Win7 64bit (Je třeba ze stránek výrobce stáhnout nový aktualizovaný ovladač.) Bez nového ovládače funguje, jen na 20% svých schopností!

Po přeinstalaci ovladače, jsem byl mile překvapen schopnostmi tabletu v této cenové hladině. Nicméně tužka a papír je stále jemnější a proto bych jej z vlastní zkušenosti nedoporučoval pro trénink kreslení. Je ale vhodný třeba ve vektorových programech pro náčrt a pak "doladění" prostřednictvím křivek. Nicméně v některých programech nemusí fungovat hned reakce na tlak pera. Je třeba najít příslušný "nástroj" v programu.

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 5. ledna 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• zatím byla jen krátká možnost vyzkoušení, ale vše je funkční, jen pro Win8 jsem musel stáhnout novější verzi ovládacího softwaru
  • delší doba zprovoznění , ale pak vše OK

Krátká doba na zhodnocení, zatím jediné minus je software pouze pro w7, ale po stáhnutí novější verze je vše ok

Přidáno: 22. prosince 2014

Bez připomínek

Šárka Křížková

Přidáno: 20. července 2012

• cenově výhodné
  • pěkný vzhled
  • jednoduchá instalace

Doporučuji, pro jednoduchou instalaci.
Pracovní plocha je velká.
Citlivost péra, supr.

Ověřený zákazník Obchůdeček

Přidáno: 12. července 2011

Zakoupeno v Obchůdeček

• Velikost pracovní plochy
  • Dlouhá životnost baterek v peru
  • Špatná viditelnost makro bodů

Slušný tablet za příznivou cenu.
Pro začátečníky ideální.

Ověřený zákazník suntech.cz

lubra

Přidáno: 26. dubna 2011

(Upraveno 26. dubna 2011)

Zakoupeno v suntech.cz

• velká pracovní plocha
  • velký počet programovatelných tlačítek na ploše
  • možnost nastavit velikost pracovní plochy
  • možnost nastavit tlačítka pera
  • špatná spolupráce s volným programem Gimp (možná je ale chyba v mém nastavení)

Ověřený zákazník Digiboss

Math

Přidáno: 19. dubna 2010

Zakoupeno v Digiboss

• Skladnost
  • myš
  • některé programy v Trial verzi
  • "drát"

Dobrý levný tablet, jsem s ním spokojen.

Přidáno: 11. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

Není špatný, ale vyhovoval mi spíše grafický tablet od Trucku.